مهراس کویر واحد نمونه استان

تجلیل از شرکت مهراس کویر در ویژه برنامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورخ 1396/02/11 به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در محل سالن همایشهای سازمان فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، جناب آقای “محمد سنجری” استاندار محترم و مسولین استانی و میهمانانی از کلیه واحدهای صنعتی استان خراسان جنوبی.

علی پرویزی - مهراس

در این همایش سید علی اکبر پرویزی، با بیان اینکه طی سه سال اخیر اوضاع اقتصادی کشور رو به بهود گذاشته است افزود: این امر قطعاً در بهبود وضعیت و معیشت کارگران عزیز و زحمتکش نیز تاثیرگذار بوده است. پرویزی ادامه داد: سرمایه گذاران باید مطمئن باشند سرمایه گذاری که صورت می دهند علاوه بر حفظ سرمایه اولیه، سود منطقی نیز به آنان باز خواهد گشت.

مهراس کویر - بیرجند

در این مراسم محمد سنجری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تکیه بر توان و حمایت  سرمایه انسانی را در جهت تحقق شعار سال با اهمیت عنوان کرد. سنجری کارفرمایان را فرماندهان جنگ اقتصادی و کارگران را هم به عنوان سربازان این جبهه در دوران سخت عبور از شرایط بحرانی اقتصاد معرفی کرد و افزود: خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه تلاش در جهت حل مشکلات کار و کارگران میسر خواهد بود که در این میان تلاش دولتمردان در خصوص ایجاد بستر مناسب در سالهای اخیر موجب رونق و بهبود شرایط اقتصادی بنگاه های تولیدی و اقتصادی شده است.

در ادامه مراسم از 28 کارگر و گروه کار نمونه و  البته فقط 2 واحد نمونه استان تقدیر شد، که مهراس کویر مفتخر به دریافت تندیس و لوح افتخار واحد نمونه استان گردید. 

استاندار خراسان جنوبی - مهراس کویر

شرکت مهراس کویر موفق به دریافت لوح افتخار و تندیس واحد نمونه استانی و لوح افتخار جوان موثر نشاط آفرین در حوزه کارآفرینی شد که موارد فوق به مدیر عامل محترم شرکت جناب آقای محمودرضا یوسفی تقدیم گردید.

لوله مهراس - بیرجند

همچنین لوح افتخار کارگر نمونه استانی به جناب آقای محمد بذرکاران از شرکت مهراس کویر اهدا گردید

کارگر - مهراس
مهراس - روز کارگر

به لطف ایزد منان این افتخارات نیز به فهرست افتخارات شرکت مهراس کویر اضافه گردید؛ همچنین میتوانید جهت مشاهده سایر افتخارات مهراس کویر روی لینک زیر کلیک نمائید.

اشتراك گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *