تجلیل ویژه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همزمان با روز کار و کارگر

مراسم ویژه تقدیر از کارگران نمونه شرکت مهراس کویر بیرجند با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، این مراسم که همزمان با روز جهانی کار و کارگر صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهراس کویر، روز گذشته 14 اردیبهشت طی مراسمی که به مناسبت هفته کار و کارگر در شرکت مهراس کویر بیرجند برگزار شد، ازکارگران نمونه شرکت مهراس کویر بیرجند به پاس تلاش و خدمات صادقانه ایشان تقدیر شد و تعدادی ازکارگران نمونه شرکت با لوح سپاس تقدیر شدند.

غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن بیان اهمیت و جایگاه کار و کارگر در دین مبین اسلام افزود: در احادیث و روایات متعددی آمده است که پاداش کسی که برای تامین روزی خانواده اش تلاش می کند به مثابه پاداش مجاهد در راه خدا است.

وی اظهار داشت: بی تردید رمز پیشرفت و توسعه پایدار یک کشور در تجلی استعدادها و سرمایه انسانی کوشا و کارآمد، جسم سالم، امید، نشاط روحی، تدبیر و اندیشه خلاق است که مجموعه مهراس کویر تحت مدیریتی جوان و با انگیزه و خوش فکر توانسته در شرایط پر تلاطم اقتصادی با بکارگیری بیش از 80 نیروی مبتکر و جوان به عنوان یکی از واحدهای تولیدی موفق در استان ایفای نقش نماید.

در این مراسم که با حضور مدیران شرکت و جمعی از کارگران برگزار شد، از کارکنان بخش نت کارخانه به دلیل انتخاب و معرفی به عنوان گروه کار نمونه استان ،تقدیر به عمل آمد.
محمد بذکاران به عنوان سرپرست کارگاه، نورعلی ضمانت، رضا زارعی و حسن شکاری نیز به عنوان زیر مجموعه بخش نت و همچنین مهدی یغمایی، مدیر فروش شرکت نیز از سوی مدیران شرکت مورد تقدیر قرار گرفتند.

اشتراك گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *