افتتاح فاز توسعه واحد صنعتی مهراس کویر با حضور استاندار خراسان جنوبی

روز گذشته با حضور جناب مهندس ملانوری استاندار محترم خراسان جنوبی و مهندس جرجانی ریاست محترم سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فاز توسعه واحد صنعتی مهراس کویر به افتتاح رسید و برگ زرینی دیگر در کارنامه کاری درخشان این شرکت دانش بنیان ورق خورد.

استاندار خراسان جنوبی در جریان بازدید و افتتاح فاز توسعه واحد صنعتی مهراس کویر  از وضعیت اشتغال زایی این واحد تولیدی جویا شد که مهندس یوسفی مدیر عامل شرکت در این خصوص بیان داشت: این بخش از واحد تولیدی تاکنون زمینه اشتغال ۸۰ نفر را فراهم نموده است و پیش بینی می شود با فعال شدن تمام این بخش، زمینه ایجاد اشتغال پایدار برای ۴۰ نفر دیگر نیز ‏فراهم گردد. در حاشیه افتتاح فاز توسعه  واحد صنعتی مهراس ‏کویر استاندار خراسان جنوبی به همراه ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از شرکت تولیدی ماسک مهراد طب خاورمیانه، ‏از واحدهای تولیدی فعال در شهرک صنعتی بیرجند نیز بازدید کردند.

شرکت تولیدی ماسک مهراد طب خاورمیانه به عنوان تنها واحد تولید ماسک های سه لایه پزشکی دارنده پروانه بهداشتی به ‏شماره 43261458 از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور می باشد، این شرکت در استان خراسان جنوبی، مردادماه امسال و صرفاً به ‏جهت رفع نیاز استان به ماسک پزشکی در جریان شیوع ویروس کرونا به بهره برداری رسید.

اشتراك گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *